Home

Opel gyújtótrafó hiba

Opel hibakód olvasás diagnosztikai műszer nélkül, házilag

Opel alkatrészek több minőségi kategóriában! Webáruházunkban,mindent könnyen gyorsan megtalálsz. Vevőbarát webshop. Szakértő eladók! MOBILRA OPTIMALIZÁLVA P2A03 Lambdaszonda áramkör tartomány/teljesítőképesség hiba (2.hengersor 1.szonda) P2A04 Lambdaszonda áramkör tartomány/teljesítőképesség hiba (2.hengersor 2.szonda) P2A05 Lambdaszonda áramkör tartomány/teljesítőképesség hiba (2.hengersor 3.szonda) P3400 Henger kikapcsoló rendszer (1.hengersor Az opelnál kb 100 hiba fordúlhat elő, tudom mert volt 1.6 c16nz motorú kadettom régen. lehet ez gyújtás hiba, valamelyik a gyújtás vezérlésében közre müködő érzékelő hibája, lehet ac pimpa, injektor hiba. koszos fojtószelep gyújtótrafó, gyújtókábel. esetleg a lambda szonda hiba is okozhat ilyen tüneteke

Opel gyújtáskapcsoló hibái, és azonnali megoldása

1. Gyújtótrafó - Opel ami sose kopp el. 2012-ben feltárt újabb hiba.A lényeg, és nem tudom hogyan kerülhette el figyelmem sokáig fel sem tűnt
  2. 90%-ban ez szokott lenni a hiba, és a megoldás is. Sziasztok! Van nekem egy Opel astra 1.7 DTI Isuzu motoros kombi autóm, És az a probléma hogy az alapjárat ugrál! és úgy hogy lejjebb megy a fordulat utánna visszaáll és ezt folyamatosan csinálja (alapjáraton), És még ráadásul egyszer húz az autó egyszer nem, de ha teljesen.
  3. Sziasztok ! OPEL ASTRA 1.4 központi befecskendezés. 1993. Hiba: leáll. Eddigi javítások: kicserélték a befecskendező szelep(?)et - 60ezer alapjárati motor- tisztítva, cserélve 2 hét után: megint leállt. Hogy áll le? Nagyon érdekes a jelenség. Reggel viszem a gyerekeket, megyek melóba..semmi baja. Délután hazavezetek, leállok és ha 1 órán belül újra bepattanok - még.
  4. degy. A hozzászólás módosítva: Jan 7, 2015. lacko34 válasza Ricsi89 hozzászólására Jan 6, 2015
  5. Opel Omega 2.0 (1994) Valószínűleg gyújtótrafó lesz, mondta üdvözlésképpen az autó gazdája, mikor belépett a műhelyünkbe. A hiba: szaggatva, egyenetlenül jár a motor, hallható égéskimaradással. Egy úrvezető számára is világos, hogy legalább egy henger nem dolgozik rendesen. Első lépés: hibatároló-olvasás

Totalcar - Magazin - Opel Astra Check Engin

Egy Opel Astra égéskimaradásának esete. Befecskendező rendszer hibák feltárása, javítása garanciával. Cool-Mobil Kft. 1203 Budapest, Határ út 39. T. 284-35-12, 0620 222-44-8 Szerelési hiba következménye: olyan nagy nyomatékkal volt meghúzva a gyertya, hogy a kihajtási kísérletnél a hatszög alatti elvékonyított keresztmetszet megadta magát. Szerencsére ki lehetett varázsolni a beszakadt menetet a hengerfejből, a fotó felső részén a kihajtó szerszám is látható

2013.02.12 i felvétel. szintén d.u! Voltaképpen erről beszéltem az oldalamon Opel Ajtóüvegek - Oldalüvegek; Opel Alufelnik -Gumik; Opel CIM modulok; Opel Easytronic Váltók; Opel Elektromos Ablakemelők; Opel Elektronikus alkatrésze Valeo 245104 Opel Vivaro 2.0 16V Gyújtótrafó 2001.05 - 2006.07 Motorkód: F4R.7.20 Valeo 245104 Opel Vivaro 2.0 16V Gyújtótrafó 2001.05 - 2006.07 Motorkód: F4R.7.2 Opel Astra elektromos hibák . Témaindító Mert az lehet hőmérséklet jeladó hiba is, ami esetleg befolyásolhatja a hibákat valamennyire. ábra görbéjét kaptam, elfogadtam, hogy a tekercs működik. A COIL az eszköz kimenete, ez szaggatja meg a gyújtótrafó primer tekercsét. Erre ráraktam egy 1w-os izzót és. Nekem opel astra g 2002-es 1.6 16v autóm van .az a probléma vele hogy néha ahogy alsóbb fokozatba váltok kuplung benyomásánál minden hiba felvillan motorhang megszűnik,nem jár és amelyikbe pl 2-be váltottam akkor padlógázzal indul újra nagy rángatással .ezt mi okozhatja? kuplungot cseréljem estleg

Kicsit nehéz virtuálisan, de mint már sokszor említettem a leggyakoribb hiba a trafósor (gyújtótrafó) és az EGR szelep. Mindkét berendezés tud ilyen hibajelenséget produkálni. Gyújtás, vagy keverékképzés probléma lesz. 1. Próba: Indítsd be a kocsit menj egy kört vele (meleg legyen), majd hagyd alapjáraton Valószínűleg gyújtótrafó lesz, mondta üdvözlésképpen az autó. Számítógép hiba, de mi a probléma? Engem az érdekelne, hogy hogyan működik ez a gyújtótrafó? Mindenki azt mondja hogyha a régi bumszli szovjet gyujtótrafó van rajta az lessz a baja. OPEL ASTRA-G CC 1 (F48_,F08_) 1 Igen, van, az STFT-nek azért egyrészt kellene mozognia, de az LTFT 15% pluszban azt jelenti hogy az keverék szegény volt és dúsítani kellett - hiba általában 25% felett jön de csak akkor, ha már a STFT is elmegy pluszba és így pontosan előállhat a P0170 is ami az általános túlszabályozás hibakódja, a kifejezett szegény keverék egyébként a P0171, a P0172 lenne a túl. 3. Nehezen észrevehető, de igen gyakori hiba hogy a gyertyagumi nem zár szorosan a gyertya porcelán szigetelőre. Ilyenkor a porcelán szigetelőn létrejövő kúszóáram testeli a szikrát. Ez a veszteség nagyobb lesz ha víz, hűtőfolyadék, korom vagy egyéb szennyeződés kerül a szigetelőre. Ezt a jelenséget nézze meg itt

Tömörzárási hiba: kifújási nyomok a gyújtógyertya ház és a porcelán között. Sziasztok abban kéne segítség hogy egy simson gyújtótrafóját hogy tudnám kimérni hogy jó e? A ceruza gyújtótrafó, más néven trafómodul, a gyújtásvezérlő rendszer részét. OPEL ASTRA-G CC 1 (F48_,F08_) 1 Ön itt áll most: Oldalsó menü Injektor hiba jelei Injektor hiba jelei Injektor hiba jelei. Indítási problémák - A motor hidegen és/vagy melegen nehezen vagy egyáltalán nem indul. Magas üzemanyag fogyasztás - A jármű üzemanyag fogyasztása indokolatlanúl megnövekedett, de ezt leszámítva nem tapasztalható más hiba. Magas károsanyag kibocsátás - Környezetvédelmi. Amúgy a hiba elhárítása és az új alkatrész ára sem vészes, szerencsés konstrukció, hogy a hengerenkénti trafók egyesével is. Ha ez nincs meg, akkor vagy a gyújtótrafó csatlakozó rossz, kábel rossz, a kábelkorbács-ECU csatlakozó rossz, akkumulátor cellazárlat, ha minden más rendben akkor sajnos az ECU rossz (de ennek.

Gyújtótrafó - milyen hibákat is okozhat, ha rossz

Az autotechnika.hu online magazin elsősorban a javítóműhelyek, vizsgaállomások és zöldkártyás műhelyek, fenntartóipari vállalkozások szakemberei számára szól, konkrét szakmai információkkal látja el őket Cégünk a kelet európai régió legdinamikusabban fejlődő, autóalkatrész disztribútora. Raktárkészletünket Ön saját telephelyeink mellett több mint 10.000 viszonteladónknál elérheti - autóalkatrésze

Használt ebike eladó - Korkealaatuinen korjaus valmistajalta

Azután gyújtótrafó 50.000,- De sorolhatnék még kismillió dolgot ami arra enged következtetni hogy a következő autóm már nem Opel lesz. Nincs hiba az ECT, IAT, MAP, CMP, CKP vagy TP érzékelőben. A motor hűtőfolyadék-hőmérséklete 69,75 °C fölött van A használt Opel Vectrák motorjai közül a benzinesekkel kevés meghibásodás adódhat. Az egyszerűen cserélhető gyújtótrafó a fő hibaforrás, ennek költsége 30 000 Ft körül van. Ha a kipufogó-leömlő elreped és kifúj a gáz, nem érdemes hegesztéses javítással próbálkozni Az Opel 2003 őszén mutatta be a H Astrát, amikor örök vetélytársa, a Golf az ötödik generációba lépett. Debütálásakor a H Astra a legfejlettebb kompakt autó volt. ESP-je rendelkezett utánfutó-stabilizálással, megjelent benne a beszédvezérléses telefonálás, a dupla üvegtető, és az első Opel volt, amely a kulcsot. Fűtő radiátor - Opel ami sose kopp el. 4 darab kis csavar tartja, azt hiszem 6-os krovafej kellett hozzá. A két hátsó csavart elég nehéz kicsavarni, mert alig lehet hozzáférni nekem is a kárpit felhjatása után volt elegendő helyem. És ha van olyan kulcskészleted, amelyben van csukló, tehát tudsz majdnem derékszögben is csavarozni, azzal sok időt lehet nyerni

Gyújtókábel hiba lehet vagy trafó

Opel 1.6 16V 1.8 16V vezérműszíjkészlet vízpumpáva ; Renault összes típus 1.4 ccm 16 szelep, 1.6 ccm 16 szelep, és 2.0 16V gyújtótrafó gyújtótekercs Eredeti Gyári trafó cikkszám: 22 43 335 29R Termékleírás autótípusok listája amikhez jó a Ár: 11.000. OPEL Astra F, Astra G, Corsa B, Tigra, Calibra, Vectra A, Vectra B, Omega B x16szr motoroknál Online only Reduced price! Megnézem. AC, üzemanyagpumpa Akció! Raktáron 9 911 Ft‎ - Webshopon rendelve. OPEL Astra f 14se x14xe x16xel c16se c18nz x18xe x18nz . Corsa B Tigra x10xe x12xe c14se x14xe c16xe x16xe.. OPEL ASTRA F Autóalkatrész kereső portál. Több száz alkatrész kereskedő és autósbolt kínálata egy helyen. Árak, akciók! Magánszemélyeknek ingyenes hirdetés feladás Teljesen más egy gyújtótrafó hibája által bekövetkező égéskimaradás, és teljesen más egy akadó EGR-szelep miatti bizonytalankodás. A hiba tehát egy állandóan reprodukálható hezitálás, amit - mi elsőre legalábbis úgy gondoltuk - nagyon könnyű feltárni. Opel Corsa D 1.2 használtteszt. Címke: gyújtótrafó hiba Madárdomb Számítógépes autódiagnosztika és helyszíni autó állapotfelmérés Madárdomb Számítógépes autódiagnosztika Madárdomb területén és környékén akár 1 órán belüli kiszállással +36 (70) 352-1562

Video: Gyertya hiba jelei, tünetei, okai, cseréje - Kovác

Gyújtótrafó Gyújtótekercs Opel 1,8 16V Astra G, H Astra, GTC Astra H, Corsa C, Meriva, Signum, Vectra B, Vectra B, C Vectra, Zafira A. Tweet. Cikkszám: 03skv070. 17 690 Ft. elérhető raktáron Szállítási idő: 1-2 munkanap +- Főoldal / Elektromos. Címke: Skoda gyújtótrafó hiba Pacsirtatelep AFL fényszóró hiba Pacsirtatelep. AFL fényszóró hiba Pacsirtatelep. Számítógépes autódiagnosztika Pacsirtatelep területén és környékén akár 1 órán belüli kiszállással +36 70 352 1562. (Opel, Ford, Suzuki kódkiolvasás) a kisebb számban értékesített típusokig az. hiba jelenségre valami kézzelfoghatot tudna mondani: 1,4-es benzines astra,indulás után kb.20m-en belül meg áll, menet közbe félgázzal haladva le áll, vagy normálissan müködik ,le állok vele és van mikor 5-10 vag 1 1 Gyújtókábel, gyújtótrafó katalógus Az on-line katalógusban árakat, fotókat, leírásokat is talál: Belépés a gyújtótrafó, gyújtáskábel webáruházba: KUGLER KÁBEL Kugler Károly Egyéni Vállalkozó , Tartalom A szénszálas kábelek típusai 2. lap Táblázat a szénszálas kábelekhez lap A rézszálas kábelek típusai 10. lap Táblázat a rézszálas kábelekhez lap. Opel Astra G1.6 16V X16XEL Hiba jelenség,hogy erőtlen a motor,a hibatárolóban EGR szelep hibát tárolt.Azt kitakarítva és visszatéve a hiba továbbra is fennállt ,nem volt törölhető.Következett az EGR cseréje.Ezek után a hiba törölhető lett,de az erő nem tért vissza a vasba.Az autószerelő következő tippje az üzemanyag.

Kinyírhatja az autóját, ha ezzel a jelzéssel továbbmeg

Generátor és töltésrendszer leírása, tippek a javításhoz . Generátor: - könyökömön jön ki - A váltóáramú generátor félvezetős egyenirányítással van ellátva, s a villamos berendezések, valamint az akkumulátor egyenárammal való táplálására szolgál Katalizátor hiba jelei Rákoscsaba. Számítógépes hibakód kiolvasás és törlés Rákoscsaba területén és környékén akár 1 órán belüli kiszállással +36 70 352 1562.. FONTOS! Csak 1999 évjárat utáni, illetve OBD2 csatlakozási lehetőséggel rendelkező járművek vizsgálatát tudjuk vállalni Alaposan megjártuk egy 2006-os évjáratú Renault Clio-val. Esetünkben nem is különösebben a hiba feltárásának módja az izgalmas, inkább az, hogy mennyire kell vigyáznunk az irányítóegységek hibafelismerő képességével kapcsolatban. Az 1.2-es Renault remegő motorral, égéskimaradással érkezett műhelyünkbe OPEL CORSA ingyenes, részletes Csináld magad javítási leírások és videó-útmutatók A minden lépést tartalmazó leírásaink segítenek OPEL CORSA gépkocsija gyors és egyszerű karbantartásában és javításában - csak kövesse a profi szerelők utasításait

Opel alkatrés

OBD hibakódok magyaru

Nem okozott üzemképtelenséget, de feltűnt az ingadozó teljesítményleadás, majd, hogy egyre gyakrabban kell tankolni. A szerelők nem találták a hibát, aztán végre megtört a jég, felvillant a sárga motor piktogram, rögtön bíztam benne, hogy az OBD II-es rendszer elkapta a bűnöst. Mintho Internetes áruházunk kedvező áron kínál Izzítógyertya OPEL Astra J Hatchback (P10) 2012 gépkocsikhoz Minőségi gépkocsi tartozékok és Izzítógyertya Opel Astra j p10, alkatrészek hatalmas választékával állunk vásárlóink rendelkezésér A C Corsa motorját variálták meg a koreaiak. Elvileg egyes alkatrészek passzolhatnak, de nem biztos. Az előttem szólónak igaza van, hogy a motorkód miatt csak ugyan ilyet rakhatsz be, de ha a hengersor maradt meg, abban van a motorszám. Én próbálkoznék saját motorral, vaterán mindig van, meg bontóban is Fiat-15 gyújtókábel készlet, gyújtáskábel készlet 3 év garanciával Fiat Brava, Bravo 1.2 16V 98-01 Marea 1.2 16V 98- Punto 80 1.2 16V 99- Siena 1.2 16V 02- Alb *** nissan note vezÉrmŰtengely jeladÓ akciÓs Áron miskolcon *** GYÚJTÓTRAFÓ /TRAFÓ/ NISSAN NOTE SZUPER AKCIÓS ! OE: 23731-4M50B, NISSAN237314M50B, 237314M50 den szükséges autó alkatrész beszerezhet kedvező áron az NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 90 LE 66 KW Ferdehátú Benzin gépkocsijához, például féktárcsákat.

Astra f 1.4 gyujtas hiba

Az alapjárati keverék képzési hiba az lehet a gyújtótrafó hibája is (abból kettő van és két két hengert táplál). Viszont a szekunder hibákat nem kezeli és a gyújtáskihagyás eredményezhet magas Co-t. OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1986/09 1988/08 B 1.6 i Kat OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1992/03 1998/09 B 1.6 Hibátlan állapotú, tesztelt gyári Bosch gyújtótrafó. A következő típusokhoz jó: OPEL Astra F , 1. 6 i 75cv , 1. 8 i 16V 115cv , 1. 8 i 90cv , 1. 6 i 75cv , 1. 8 i 90cv , 1. 8 i 16V 125cv Astra F Berlina , 1. 6 i 75cv , 1. 8 i 16V 115cv , 1. 8 i 16V 125cv , 2. 0 i 115c Az injektor előnye a porlasztóhoz (karburátorhoz) képest, hogy pontosabban adagolható az üzemanyag mennyisége, így korszerű motorvezérlő elektronikával párosítva alacsonyabb fogyasztás és nagyobb teljesítmény érhető el. Ha azt halljuk, hogy közvetlen befecskendezés, akkor a benzin vagy gázolaj nem a szívócsőbe, hanem egyből a hengerbe érkezik Opel astra g bontott gyújtótrafó - Jelenlegi ára: 15 000 Ft opel astra g-hez. bontott. gyári. eddig ezt használtam, lecseréltem egy újra, mert azt mondta a szerelő, hogy hibás, de az újnál is előjött a hiba, szóval fölöslegesen cseréltem le egy ilyen drága alkatrészt. az újat benne hagyom a kocsiban, a régit, bontott pedig. 2001-es 1.8-as benzineshez lett vásárolva, de tévedésből mert nem ez volt a hiba! BREMI 20155 Gyári trafó számok ami helyett jó: 1S7G-12029-AC 988F-12029-AD YM2F-12029-AB Ára: 7.000,-Ft Postai csomagküldés lehetséges előre utalással +1.000,-Ft

Gyújtótrafó Opel Astra F 1.4 gl - Jelenlegi ára: 5 000 Ft. Eladó egy bontásból származó Gyújtótrafó, működőképes állapotban. Nincs repedés/törés és egyéb hiba rajta. Működött az autóban GYÚJTÓTRAFÓ: gyenge, feszültsége, cseréje, hiba jele . Suzuki Swift gyújtógyertya az összes 1.3-as 1.3 16V 2002-2003-ig.Motorszám: G13BB. Ez jó a WR+ 2000-2003-ig szerelt 1.3-as motorjába is Page 1 Specifications A030A01TB All information in the Owner's Manual is current at the time of publication Itt gépkocsija gyártójától kiváló minőségű alkatrészek széles választékát találja, mint például a Gyújtótrafó mert HONDA modell Civic VIII Hatchback FN, FK 09.2005 - Jazz II Hatchback GD, GE3, GE2 06.2001 - 12.200 VW POLO ingyenes, részletes Csináld magad javítási leírások és videó-útmutatók A minden lépést tartalmazó leírásaink segítenek VW POLO gépkocsija gyors és egyszerű karbantartásában és javításában - csak kövesse a profi szerelők utasításait A tárgyilagosság olvasható: belföldi és külföldi hírek, politika, gazdaság, sport, kultúra, tudomány, minden, amit olvasni érdemes - Infostart.h

Gyújtótrafó - • Opel Astra f 1

A hiba oka 90% ban, hogy a lendkerék elmozdult a tengelyen. Ennek oka, hogy a lendkerék ékje eldeformálódott vagy elnyíródott, ami pl akkor történik, ha a fűnyíróval követ vagy fatörzset próbálunk nyírni, vagy építési törmeléket rotálunk. Az ék cseréjével a hiba elmúlik. Fűnyírás után szárad a fű 1 Opel astra g bontott gyújtótrafó - Jelenlegi ára: 10 000 Ft ! opel astra g-hez. bontott. gyári. eddig ezt használtam, lecseréltem egy újra, mert azt mondta a szerelő, hogy hibás, de az újnál is előjött a hiba, szóval fölöslegesen cseréltem le egy ilyen drága alkatrészt. az újat benne hagyom a kocsiban, a régit, bontott. Opel astra g bontott gyújtótrafó - Jelenlegi ára: 15 000 Ft. opel astra g-hez. bontott. gyári. eddig ezt használtam, lecseréltem egy újra, mert azt mondta a szerelő, hogy hibás, de az újnál is előjött a hiba, szóval fölöslegesen cseréltem le egy ilyen drága alkatrészt. az újat benne hagyom a kocsiban, a régit, bontott. Opel astra g bontott gyújtótrafó - Jelenlegi ára: 15 000 Ft * opel astra g-hez. bontott. gyári. eddig ezt használtam, lecseréltem egy újra, mert azt mondta a szerelő, hogy hibás, de az újnál is előjött a hiba, szóval fölöslegesen cseréltem le egy ilyen drága alkatrészt. az újat benne hagyom a kocsiban, a régit, bontott.

A mo­del­lek meg­je­le­ní­té­se üzem­anyag­tól füg­get­le­nül Alto (2009-től 2014-ig gyártott, 3 ajtós, 1.1 literes, benzines modell) Alto (2002-től 2006-ig gyártott, 5 ajtós, 1 literes, benzines modell) Alto (2009-től 2014-ig gyártott, 5 ajtós, 1 literes, benzines modell) Baleno (1995-től 1998-ig gyártott, 3 ajtós, 1.3 literes, benzines modell) Baleno (1995-től. Gyújtótekercs / Gyújtótrafó. A gyújtótrafó feladta, hogy előállítsa a benzinmotor működéséhez elengedhetetlen gyújtószikrát. A benzines motorok az égéstérbe beszívott üzemanyagot a gyújtógyertya érintkezői között áthúzó szikrával gyújtják meg. A gyújtás időpontja a dugattyú felső holtpontja előtt kell legyen, hogy mire a dugattyú a felső holtpontra. Opel astra g bontott gyújtótrafó - Jelenlegi ára: 10 000 Ft. opel astra g-hez. bontott. gyári. eddig ezt használtam, lecseréltem egy újra, mert azt mondta a szerelő, hogy hibás, de az újnál is előjött a hiba, szóval fölöslegesen cseréltem le egy ilyen drága alkatrészt. az újat benne hagyom a kocsiban, a régit, bontott. Legalább ennyire gyakori a gyújtótrafó illetve a fojtószelep hiba, így érdemes rákérdezni, hátha a közelmúltban cserélték a kérdéses alkatrészeket. Érzékeny pontja ezeknek az autóknak a hűtőfolyadék-szivattyú is, ha vezérléscserére kerül a sor, ebből is ajánlott újat vásárolni. citroen opel peugeot vásárlás Hosszútávon ez a hiba a gyújtótrafó meghibásodását, illetve a gyertyák berohadását okozza. Az első bajra a motortér szigetelés, vagy a fúvókák szigeteltre cseréje a megoldás, másodikra a fagydugók cseréje. Ezzel azonban gondok vannak, amik azonban orvosolhatóak. Hogy hogyan, arról lesz szó ebben a cikkben

Az Opel Astra tárolt hibáit kivillogtatni csak az 1996. 07. 01-ig gyártott kocsijain lehetséges. A régi diag csati A és B pontját összekötve a dolog a beépített öndiagnosztika segítségével megoldható volt, az akkusaru 10-15 másodperces levételével a hibakódot törölni lehetett • Opel Astra H 1.9 CDTI 150 LE • Opel Astra H 1.9 CDTI 16V 120 LE • Opel Astra J 2.0 CDTI 160 LE, 165 LE • Opel Combo 2.0 CDTI 135 LE • Opel Insignia 2.0 CDTI 110 LE, 120 LE, 131 LE, 140 LE, 160 LE, 163 LE • Opel Signum 1.9 CDTI 150 LE • Opel Vectra C 1.9 CDTI 150 LE • Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 110 LE, 131 LE, 165 LE . 3

a hiba és a hiba oka közötti különbségre. pl. hiba=nem megy az autó a gyújtótrafó miatt hiba oka=már az átadáskor is gyengélkedett a gyújtótrafó, ami később hibát okozta, mert a szigetelése nem volt már az igazi * - Szóval, igen a kerekedő lesz szíves minden hibát INGYEN javítani az első 6 hónapban!! Olyan problémám lenne hogy az autom 4000-4500-as fordulaton túl nem képes pörögni. Ez a hiba akkor kezdődhetett amikor gyújtótrafó lett rajta cserélve. A trafócsere után kábelt is cseréltem és gyertyákat is. A megtorpanás minden sebességben ugyan ott van. A gyorsulás 4000-4500-ig fokozatos és egyenletes nincs közben dadogás Ha Opel szerviz tanácstalan volt, akkor sok mi sem tudunk sokkal okosabbat mondani, de mivel nekik nincs idejük túl sok időt szánni a problémára, ezért nálunk talán több az esély a hiba feltárására. Akkor kell kiolvasni a hibát, amikor világít a lámpa. Jöjjön el hozzánk és ránézünk mi is hátha tudunk okosat mondani Opel tolóajtó görgő Suzuki Ignis trafó Néha a Suzuki is megengedhet magának egy két hibát, ilyen a gyújtótrafó p.. 8 900 Ft Nettó ár: 7 008 Ft. Kosárba teszem. Kívánságlistára Tipikus Ignis hiba.Gyári szám: 892.. 12 900 Ft Nettó ár: 10 157 Ft . Kosárba teszem.

G. Opel » 2014.05.07. 08:40 írta:Help! Adott egy G Astra Z14XE motorral, új trafóval és gyertyával! A hiba a következő, emelkedőn felfele egyszer csak motor hiba lámpa és elkezd 3-hengerezni, teljesítmény drasztikusan lecsökken. Felér sík területre motor leállít majd indít se hiba lámpa se három hengerezés Hiba oka. Küldés . Az ajánlatkéréshez kérjük töltse ki a következő mezőket: Neve. E-mail címe. Küldés . Választott gépjármű: OPEL / ASTRA / ASTRA F (56_, 57_) 1991/09 1998/09 / 1803 / Gyújtás/izzítás . Vissza . A gyújtószikra előállításához szükséges feszültséget a gyújtótrafó állítja elő. Gyújtótrafó régi Opel vagy Zsiguli. prcocco 2013. június 11. 14:30:23. Hello Az oszcillátor után egy sima rooter 220/9V trafot használok a CX=15uF es r6-on a feszko 120V ig mászik fel. Meg fogom próbálni Cx 30uF-el csak nagyon nehezen kaptam egy gyújtótrafót ameik bírja áthúzás nélkül. tor2lehel. Peugeot diagnosztika Deák Ferenc tér és komputeres vezérműtengely jeladó hibakód olvasásSzámítógépes autódiagnosztika és használtautó átvizsgálás helyszínen Deák Ferenc tér területén és környékén akár 1 órán belüli kiszállással +36 70 352 1562. FONTOS! Kizárólag 1999 évjárat utáni, valamint OBD2 interfésszel felszerelt gépkocsik ellenőrzését tudjuk. Jármű: Opel Astra G 1.8 benzin (1998). Panasz: Fűtőradiátor hiba esetén a kiegyenlítő tartályba vissza-buborékozhat? 2-3 nap alatt eltűnt a fagyálló. Azért nem gondolom, hogy hengerfejes mert nincs teljesítmény csökkenés. Utastér is párásodik. MT

Általános műszaki problémák! - Page 987 - Astra G - OPEL FÓRU

Néhány Renault alkatrész és kiegészítő drágának tűnhet, de nem nálunk. Üzleteinkben lehetőséged van személyesen vagy webáruházunkban online módon is meg tudod vásárolni az alkatrészed. És mindezt alacsony áron! Katalógusunkban könnyen kikereshető a megfelelő termék. Olcsó webshop Debrecenből, Megane, Thalia, Master és egyéb típusokhoz Opel Corsa 1.2 1.4 gyújtótrafó. 2018-08-05 21:20:22. 5000 Ft. Eladó a képeken látható gyári bontott Opel Corsa 1.2 1.4 gyújtótrafó. Ára: 5000 Ft Ingyenes a házhozszállítás! Jófogás. Hasonló hirdetések. 2018-12-31 19:10:22. Eladó opel astra g. 180000 Ft. Mazda RX8 gyertyatrafó ( NGK ) webáruház, vásárlása maximális kedvezménnyel és garanciával, akár másnapi házhoz szállítással utánvétes fizetési lehetőséggel. Vásároljon olcsón jót

Új Ford Focus kényelmesebb és tágasabb utastérrel, modern dizájnnal és fejlett technológiákkal. Már mild hibrid változatban is. Tudjon meg többet Fiat-17 gyújtókábel készlet, Gyújtáskábel készlet 3 év garanciával Fiat Brava, Bravo, Doblo, Marea, Multipla, Palio. Siena, Lancia Dedra, Delta 1.6 16V A kábe Autó teljes körű állapotfelmérése Budapest bejegyzései _gyújtótrafó_hiba_Táborfalva témába A hűtőrendszerben hiba van. Vízpumpa kicserélve, de így is hamar felmelegszik. Többet nem szeretnék rá költeni. Külön eladó még egy benzinpumpa 6000ft , gyújtótrafó 15000ft , első lengés csillapító rugó 1 db.5000ft . OPEL ASTRA J 1.7 CDTI EcoFLEX Start-Stop Cosmo BMW 3 E46 Alkatrészek,Alkatrész AKCIÓK!Folytatás4. - BMW (1-es, 3-as, 5-ös, 6-os, 7-es, X, Z széria) gyári- és utángyártott alkatrészek széles választék

OPEL ASTRA furcsa hiba - HELP ! - Index Fóru

Lásd csatolt képek.egyéb részek a korának és a sérülést megelőző állapotnak megfelelően működnek. Külön eladó még egy benzinpumpa 6000ft , gyújtótrafó 15000ft , első lengés csillapító rugó 1 db.5000f Felhasználók: Legutóbbi: Gbazs Mai: 0 Tegnapi: 2 Összesen: 25654 Látogatók: Vendégek: 297 Tagok: 1 Összesen: 29 Gyújtásalkatrészek cseréjének sorrendje:gyújtókábel,gyújtógyertya,gyújtótrafó.Az a helyzet,hogy a hiba kb 50 km után jelentkezik,amikor üzemmeleg állapotban van a gépkocsi,és addig lehet vele előzgetni is,meg sem torpan,de a km-ek után valamiért bevariál,mintha erőlködne,és többlet üzemanyagfogyasztás is van,de nem. ** Chevrolet Captiva AKCIÓS GYÚJTÓTRAFÓ* Mati-car kft*Miskolc * KOPOGÁS ÉRZÉKELŐ CHEVROLET CAPTIVA 2.4 16v SZUPER AKCIÓS !!! OE: 96253545, CHEVROLET96253545 , GM9625354

A tesztelt alany egy 2014-es évjáratú Mazda3 2.0 G165 Revolution volt. Alvázszám: JMZBM54621XXXXXX Mazda3: Viszonylag sok beszállítói, illetve termékcímkét sikerült fotóznom megbontás nélkül, de egy részükön csak Mazda felirat látható, nem lehet megállapítani, hogy saját üzemből származik-e, vagy saját név alatt gyártatják

• Mömax kerti asztal.
  • Hogyan fejlesszem az angol beszédemet.
  • Hajtogatott pizza.
  • Hidegtál árak.
  • Romváros magyarország.
  • Az elveszett világ rajzfilm.
  • Polar a370 ár.
  • Mozi tv műsor.
  • Babarózsa.
  • Disney zene kvíz.
  • Svéd fatelep kiskunlacháza.
  • Progeszteron hiány homeopátia.
  • Hosszúfarkú tobzoska.
  • Google maps vicces koordináták.
  • Olx brahma baranya.
  • Mimikai izmok funkcionális anatómia.
  • Magyar pszichológiai társaság honlapja.
  • Egyházi idősek otthona győr.
  • A bölcsesség áldozása elemzés.
  • Facebook album megoszthatóvá tétele.
  • Kék villám 2.
  • Deseda korcsolya.
  • Fiat bravo 2004.
  • Kísértetjárta kórtermek indavideo.
  • Digitális napló.
  • Kartondoboz.
  • Rajláda eladó.
  • Lego duplo mickey csónakja.
  • Oroszlánfejű törpenyúl ketrec.